Säg hej till

TEAMET

Är du nyfiken på hur du med hjälp av nudging kan utveckla din organisation och skapa beteendeförändring? Vill du samtidigt bidra till en hållbar framtid? Då har du kommit helt rätt! Vill du veta mer om oss, vilka vi är och vad vi gör? Tveka inte att höra av dig så berättar vi gärna mer!

Ida Lemoine
Ida Lemoine
VD & Medgrundare
ida@beteendelabbet.se
076 33 73 666
Kajsa Lindström
Kajsa Lindström
Tjänstedesigner & Medgrundare
kajsa@beteendelabbet.se
073 64 44 499
Samuel Salzer
Samuel Salzer
Beteendestrateg
samuel@beteendelabbet.se
079 31 34 052
Lisa Hågeby
Lisa Hågeby
Art Director
lisa@beteendelabbet.se
073 046 76 23
Elsa Stålner
Elsa Stålner
Kommunikations Intern
elsa@beteendelabbet.se
073 061 97 37
Linda Lindström
Linda Lindström
Beteendestrateg & Medgrundare
linda@beteendelabbet.se
070 72 58 949