Ida Lemoine, VD
ida@beteendelabbet.se, 076 33 73 666

Linda Lindström, Beteendestrateg
linda@beteendelabbet.se, 070 72 58 949

Kajsa Lindström, Tjänstedesigner
kajsa@beteendelabbet.se, 073 64 44 499

Lisa Hågeby, PR & kommunikationsstrateg samt Grafisk designer
Lisa@beteendelabbet.se, 073 046 76 23

Samuel Salzer, Beteendestrateg
samuel@beteendelabbet.se, 079 31 34 052

Louise Svensson, Kommunikationsintern
Louise@beteendelabbet.se, 070 42 04 404
Funderar ni över hur ni med hjälp av beteendeförändring kan förändra er organisation, era tjänster eller kunder, samt bidra till en hållbar framtid? Eller vill ni kanske bara veta mer om vilka vi är och vad vi gör, tveka då inte att kontakta oss så återkommer vi så fort vi kan.